Februárová inšpirácia na TV Paprika a relácie s gastro nádielkou

TV paprika nové šou varenie

Bratislava 17. februára 2022 – Milovníci jedla, cudzokrajných pokrmov, sladkého aj slaného, zbystrite. TV Paprika uvádza tri úplne nové kulinárske relácie, v ktorých sa nešetrí nápadmi, inšpiráciou, tipmi a trikmi. Ak chcete byť v kuchyni v novom roku za hviezdu, nenechajte si túto februárovú gastro nádielku uniknúť.

   TV paprika nové šou varenie Shane Delia

Shane Delia – Chuť orientu

Shana Deliu si možno pamätáte ako šéfkuchára, ktorý sa pre inšpiráciu neváha vydať do cudzokrajných diaľok. V relácii Shane Delia Chuť orientu pripravuje tradičné pokrmy Blízkeho východu, pričom sa necháva inšpirovať nespočetnými kultúrnymi vplyvmi. V tejto sérii bude oceňovaný šéfkuchár maltského pôvodu pripravovať vynikajúce špeciality, a to spolu so svojimi hosťami a priateľmi priamo v štúdiu. Shanova veselá a priateľská povaha, životná energia a vášeň pre orientálne kuchárske umenie, prenikajú do skvelých receptov, na základe ktorých, pripravuje svoje jednoduché, ale fantastické jedlá.

Ak hľadáte inšpiráciu z blízkovýchodnej kuchyne, nenechajte si ujsť show Shane Delia – Chuť orientu, ktorú môžete sledovať na TV Paprika už v sobotu 19. 2. o 17:50.

TV paprika nové šou varenie

Mary sa nedá vyviesť z miery

Mary Berg je miláčikom kanadskej gastronomickej ríše a víťazkou kanadskej verzie súťaže MasterChef. Vo svojej novej relácii Mary sa nedá vyviesť z miery pomáha rôznymi tipmi, trikmi a receptami riešiť problémy, ktoré sa môžu prihodiť pri každodennom varení. Poradí, ako naložiť so zbytkami nahromadenými vo vašej chladničke alebo ako ozvláštniť na prvý pohľad nudné, ale sympaticky rýchle jedlá z kuracieho mäsa. Mary svojimi praktickými radami zvyšuje kulinárske sebavedomie divákov, ktorí si na základe jej rád dokážu poradiť s výzvami, ktoré nerozlučne patria ku každému kulinárskemu dobrodružstvu.

Aby vás v kuchyni už nikdy nič nezaskočilo, sledujte na TV Paprika Mary sa nedá vyviesť z miery od pondelka 21. 2. o 19:55.

Anna Olson pečie pri každej príležitosti

Preslávená pekárka, autorka niekoľkých kuchárok a televízna hviezda, Anna Olson, prichádza s novou sériou pekárskej show. Anna vyniká bezprostredným štýlom a spôsobom vysvetľovania inštrukcií, ktoré sú v jej podaní ľahko pochopiteľné. V novej relácii Anna Olson pečie zákusky pri každej príležitosti predkladá tipy a rokmi overené triky, ako na úchvatné múčniky a je jedno či ide o intímny charakter stretnutia len vo dvojici alebo oslavu pre celú rodinu, na ktorú je potrebné zaistiť dostatočné množstvo sladkostí pre všetkých. Chýbať nebudú ani svadobné torty či sladké prekvapenia k narodeninovým oslavám. Nech už sa oslavuje čokoľvek, Anna vždy vie, ktorý dezert sa k danej príležitosti najlepšie hodí.

TV paprika nové šou varenie Anna Olson

Nenechajte si ujsť sladkú inšpiráciu na TV Paprika v relácii Anna Olson pečie pri každej príležitosti v sobotu 26. 2. o 15:00.

O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc, ktoré sa sústreďujú na strednú a východnú Európu. Súčasne portfólio AMCNI – Central and Northern Europe ponúka televízne stanice v štyroch žánroch: športové: Sport1, Sport2, SportM, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov a trhy v rôznych jazykoch. Je dostupný v celom rade platforiem, vrátane HD služieb a ponúka verzie pre mobilné telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a je dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 130 krajinách. AMCNI zahŕňa globálne značky a aj populárne stanice s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworksinternational.com.

Back To Top