Multifunkčný tlakový hrniec Tefal All in One Pot (CY505) zvládne veľa

Tefal All in One Pot (CY505)

Pripravte si chutné a výživné rodinné jedlá ľahko a rýchlo pomocou automatického tlakového hrnca Tefal All in One Pot (CY505). Uvaríte rýchlejšie ako v klasickom hrnci, navyše si pokrmy zachovajú živiny a prírodnú chuť. Tlakový hrniec disponuje 25 programami, ktoré možno spustiť jediným dotykom. Samozrejmosťou sú funkcie ako plánovanie štartu varenie či udržanie teploty pripravovaného jedla.

Tefal All in One Pot (CY505)

Program DIY Chef umožňuje manuálne nastaviť dobu varenia a teplotu pre vytvorenie vlastného receptu, alebo sa môžete nechať inšpirovať jedným z 45 unikátnych receptov v brožúrke. Tá je súčasťou balenia a nájdete v nej výber slaných receptov – napríklad aj obľúbené chilli con carne, ale aj sladkosti, medzi ktorými nájdete napríklad čokoládovú tortu. Sklopné veko umožňuje pohodlné pridávanie prísad a tlačidlo pre uvoľnenie tlaku ochráni ruky pred horúcou parou. Elegantné a kompaktné zariadenie Tefal All in One Pot nezaberie v kuchyni príliš veľa miesta, a vďaka jeho objemu (6 l) môžete uvariť pre celú rodinu či skupinu priateľov. Spoločne s hrncom dostanete parný kôš, podložku, odmerku a špachtľu. Odporúčaná cena je 2 999 korún / 114,90 EUR.

  • Úspora času: Zariadenie All in One Pot skracuje čas potrebný na varenie vašich obľúbených pokrmov. Nemusíte ho strážiť, takže si môžete užiť spoločnosť svojich priateľov a rodiny.
  • 25 automatických programov: Tlakové varenie, pomalé varenie, varenie v pare, ohrev, pečenie, príprava ryže, kaše, detskej výživy a mnoho ďalších.
  • Jednoduché ovládanie: Režim DIY Chef umožňuje nastaviť dobu varenia a teplotu tak, aby vyhovovala vášmu obľúbenému receptu.
  • Inšpiratívne: Potrebujete inšpiráciu? Balenie All in One Pot obsahuje tiež inšpiratívnu kuchárku so 45 unikátnymi receptami.
  • Flexibilné: Vďaka pohodlnej možnosti odloženia štartu varenia (medzi 2 a 24 hodinami) a automatickej funkcii udržiavania teploty (až 24 hodín) sa nikdy nedostanete do časovej tiesne.
  • Bezpečie a pohodlie: All in One Pot má ľahko ovládateľný sklopný kryt, ktorý veľmi dobre tesní a počas varenia sa uzamkne. Súčasti hrnca môžeme umývať v umývačke.

Vyskúšajte recepty a tipy obľúbeného šéfkuchára Ondřeja Slaniny, ktorý v tomto roku pripravil recepty na úpravu chutných pokrmov, šitých na mieru exkluzívne pre značku Tefal.

Recept: Hovädzí guláš

Na 4 porcie budete potrebovať: 800 g hovädziehopredného, 50 g masti, 300 g cibule, 4 bobkové listy, 1 lyžičku celej rasce, 1 čili papričku, 6 guľôčok nového korenia, 2 lyžice sladkej papriky, 30 g paradajkového pretlaku, 1 stredne veľký zemiak, 8 strúčikov cesnaku, soľ, majorán, korenie a 1,5 l vody.

Mäso nakrájame na veľké kocky, osolíme a premiešame v mise s paprikou. Cibuľu nakrájame najemno, vložíme do Tefal elektrického tlakového hrnca nastaveného na program Brown. Orestujeme na masti dohneda spoločne s bobkovým listom, rascou a novým korením. Pridáme pretlak a orestujeme. Pridáme mäso, chilli papričku a opečieme. Zalejeme vodou a privedieme do varu. Zavrieme a zapneme program Pressure cook na 40 minút. Odklopíme, pridáme najemno postrúhaný zemiak a dochutíme cesnakom rozotretým so soľou, korením a majoránom. Povaríme na programe Brown s teplotou 120 stupňov ešte asi 10 minút.

Bezlepkový a bezlaktózový recept.

DOBRÚ CHUŤ!

www.tefal.sk

Back To Top