Najnovší polievkovač od Tefalu nesie názov My Daily Soup (BL542)

Pred niekoľkými rokmi by sme si len ťažko vedeli predstaviť pri vyslovení „polievkovač“ niečo viac ako len obyčajný hrniec. Na to, aby sme niečo mohli nazvať polievkovačom, malo by ísť o niečo, čo by bolo schopné intuitívne variť a fungovať bez toho, aby nechýbal ľudský dohľad. Keď sa pred časom objavil na trhu koncept polievkovaču, alebo polievkovača, ako chcete, znamenal menšiu revolúciu. Ak nie v technologickom svete, určite v domácnostiach tých, ktorí si ho zadovážili. Polievkovač od Tefalu, aký prišiel pred pár rokmi na trh má dnes malého súrodenca. Tefal Easy Soup z roku 2016 má v roku 2019 nasledovníka v podobe modelu nazvaného My Daily Soup. V preklade „moja denná polievka“ prezrádza, že je pripravený na každodennú službu v kuchyni.

Novinka od Tefalu s názvom My Daily Soup (BL542)

Modelové označenie začínajúce na BL542 a názov My Daily Soup v sebe ukrýva prístroj, ktorý sa veľmi neodlišuje od iných polievkovačov. Dôležité je pevné kovové telo, ktoré plní úlohu ohrievača a hrnca zároveň. Žiaden sporák, čo znamená, že s prístrojom uvaríte polievku len za pomoci jedinej elektrickej zásuvky v podstate kdekoľvek. Aj na mieste, kde by bolo inak nepredstaviteľné uvariť polievku. O to viac, ak má dobre chutiť a dobre vyzerať.

My Daily Soup je modelom, ktorý sa drží zaužívanej tradície. Hlavné ovládacie prvky sú celkom hore. Odnímateľná hlava s mixovacími nožmi sa ukrýva v práve vrchnej časti s ovládacími tlačidlami a digitálnym displejom. Všetko sedí, vyrobené je z pevných materiálov a tak nehrozí problém, alebo sprievodný neporiadok počas varenia. Ovládanie pôsobí veľmi jednoducho. Disponuje režimom krémovej polievky, polievky s kúskami surovín bez mixovania a tiež režimom pre smoothie. Štvrtá možnosť je pre automatické umývanie prístroja v čase, keď v ňom nie sú suroviny pre polievku.

Prístroju stačí mať pripravené suroviny a zvládne si ich pripraviť, uvariť a mixovať podľa zadania sám. V priebehu pár minút je tak ušetrené viac času, ale aj sily, či nervov. Nepotrebujete totiž nič pasírovať, miešať bez pripálenia, alebo sa báť napríklad rozvarenia. Môže a to časovač. Polievka sa len dochutí. Sami využívame už nejaký čas prvý polievkovač a na najnovší model pozeráme najmä ako na inováciu. Objem 1,2 litra je určený párom, mladým rodinám, deťom, nadšencom pre polievky ako také. Vzhľadom na nenáročnosť používania sa dajú pripraviť viaceré polievky za sebou. Určite sa však dá získať úspora času a pri ponechaní automatiky si jednoducho viete preorientovať čas na prípravu iných chodov, či deťom.

 

Back To Top