Ingenio Authentic, koncept riadov s odnímateľnou rúčkou od Tefal

ingenio authentic panvica

Na sadách hrncov, poviete si, už nemôže byť nič zaujímavé. Vždy nám ponúkajú sady rôzneho riadu, pokrievok, možno variácii ušiek s drobnými vychytávkami. A potom je tu prípad, keď sa všetok dizajn a tvarovanie navzájom podobá, no nádoby sú iné. Ba dokonca každej jednej chýba akékoľvek uško, alebo rúčka a ich používateľ pritom stále nemá byť stratený.

ingenio authentic panvica

Koncept panvíc, ktorým viete zobrať rúčku a používať ich na zapekanie v trúbe, sa už objavuje niekoľko rokov. Rúčky nie sú vo všeobecnosti stavané na to, aby dokázali odolávať vysokým teplotám. Majú nás chrániť a udržiavať teplo skôr čo najďalej od rúk. Umiestniť celú nádobu do trúby alebo chladničky bez rúčky znamená, že práve z chladných či horúcich podmienok môže celú nádobu vyzdvihnúť práve mobilná rúčka.

Koncept inteligentných riadov Ingenio Authentic

Od výrobcu Tefal pochádzajú svetovoznáme panvice s červeným stredom, ukazovateľom správne rozpálenej panvice. Avšak je výrobcom aj mnohých vychytávok a elektrických spotrebičov do kuchyne. V oblasti riadov je však stále úspešným priekopníkom a tak aj v prípade Ingenio Authentic, prípadne ďalších sérií výrobkov Ingenio možno badať rovnaké prvky.

Podobný dizajn, absencia vzorov a ornamentov, skrátka len riady v štýle od najmenšej panvice po veľký hrniec. Všetko s rovnakým dizajnom a kvalitným materiálovým spracovaním. No stále bez rúčky. Celý princíp funguje na využiteľnosti. Nádoby totiž vedia slúžiť na priame skladovanie v chladničke, či mrazničke, dajú sa umývať v umývačke. Tým, že nemajú svoju stálu rúčku, nezavadzujú pri prenášaní aj pri skladovaní.

Odnímateľná rúčka, ako hlavný argument

Rúčka, ktorá je súčasťou takýchto sád, je nástrojom s ktorým sa uchytíte na akýkoľvek z riadov tejto série. Nie je nutné si riad otáčať na vhodný smer, keďže pasuje z každej strany. Rúčka sa veľmi dobre drží a pasuje na všetky hrnce. Samotné hrnce však ocení ktokoľvek s malým priestorom v kuchyni, alebo priveľkým počtom hrncov a spotrebičov, ktoré si vyžadujú svoje miesto. Stohovateľné hrnce do seba nemajú tak tesné rozmery, že by sa v sebe zasekávali. Určitú výhodu to má aj na sporáku samotnom, kde môžu ísť nádoby viac na tesno.

U predajcov sa celý koncept označuje pod modelom L6719552. Kombinácie rôznych riadov rôznych veľkostí sú všetky pokryté nepriľnavým povrchom Tefal Titanium Pro a taktiež majú vybavenie červeným stredom, podľa ktorého možno poznať správne rozpálený povrch.

Info tiež na: www.tefal.cz/vecerimespolecne

Back To Top